www.cvonline.hu

Klinikai embriológus / biológus

  • A hirdetés 1040 napja lejárt

Innovatív, páciensorientált meddőségi magánklinika Klinikai embriológus/biológus munkatársat keres budapesti munkavégzéssel teljes munkaidőben.

Feladatok:

  • A meddőség kivizsgálásához és kezeléséhez kapcsolódó laboratóriumi munka elvégzése: ivarsejtek vizsgálata és előkészítése, szervezeten kívüli termékenyítés, embriótenyésztés, embrió-beültetés, reproduktív sejtek és szövetek mélyfagyasztása
  • Az asszisztált reprodukciós beavatkozásokkal kapcsolatos laboratóriumi dokumentáció vezetése
  • Reproduktív biológia területén végzett tudományos kutatómunkában való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség biológia, vagy élettudományok területén  (biológus/állatorvos/agrármérnök)
  • Minimum 3 éves laboratóriumi tapasztalat
  • Angol nyelv felsőfokú ismerete
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Megbízható, pontos, flexibilis munkavégzési képesség, csapatmunkában való részvétel

Előny:

  • Sejt- vagy szövettenyésztési, mikrobiológiai, biotechnológiai laboratóriumi gyakorlat
  • Kiemelkedő tudományos diákköri tevékenység az egyetemi tanulmányok során
  • Orvosbiológiai kísérletek tervezésében, kivitelezésében, kiértékelésében szerzett tapasztalat
  • Tudományos közlemények elkészítésében, tudományos előadások tartásában szerzett tapasztalat
  • Minőségbiztosításban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszú távú biztonságos munkahely
  • erős csapatszellem
  • igényes munkakörnyezet
  • versenyképes fizetés

Kérjük a tisztelt pályázókat, hogy az önéletrajz mellett netto fizetési igényüket is jelezzék.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol