www.cvonline.hu

Klímaszerelő

  • A hirdetés 413 napja lejárt

Hűtés- és klímatechnikával foglalkozó Partnercégünk folyamatosan bővülő budapesti csapatába keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

(Pályakezdők jelentkezését is várjuk.)

Feladatok:

  • Légkezelő, fan-coil, split klíma, folyadékhűtő szervizelése, műszaki karbantartása az ügyfelek igényeinek megfelelően

  • Munkavégzéssel kapcsolatos adminisztráció pontos vezetése

    Elvárások:

  • Klímaszerelői, hűtőgépszerelői, villanyszerelői vagy elektroműszerész végzettség
  • Légkezelő, fan-coil, split klíma, folyadékhűtő szervizelésében, illetve karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Megbízhatóság, pontos, precíz munkavégzés

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Munkaruha, munkavégzéshez szükséges anyagok, szerszámok biztosítása
  • 1 műszakos munkarend
  • Jó munkahelyi légkör
  • Folyamatos szakmai fejlődés biztosítása
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, X. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát - a pozíció megjelölésével- a Link megjelenítése

 e-mail címre!

Helyek Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő