www.cvonline.hu

Klímaszerelő

  • A hirdetés 601 napja lejárt

KLIMA Centrum Kft.

Cégünk 1992 óta működik sikeresen Magyarországon a klimatizálás területén.

Klímaberendezések nagykereskedelmével, tervezésével, kivitelezésével és karbantartásával egyaránt foglalkozik.

 Csapatunkba keresünk szakmai tapasztalattal rendelkező, precíz, megbízható szakembert.

 munkakörbe.

Feladatai:

  • A Cég tevékenységi körébe illeszkedő kiadott munkák szakszerű elvégzése:
  • Gépészeti telepítések,
  • Klímakarbantartások elvégzése,
  • Hibaelhárítás,
  • Helyszíni telepítések szakszerű elvégzése.
  • A végzett munkák műszaki átadása, az átadás dokumentálása (munka-, mérési-, üzembehelyezési lapok)
  • 5-10 év tapasztalat

Képzettség:

  • Ipari- és Kereskedelmi hűtőgépszerelő

Munkavégzés helye:

  • Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye
Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő