www.cvonline.hu

KLÍMASZERELŐ

  • A hirdetés 137 napja lejárt

Budapesti műszaki szolgáltató és karbantartó vállalat

munkatársakat keres

Feladatok:

  • Légkezelő, fan-coil, split klíma, folyadékhűtő szervizelése, műszaki karbantartása az ügyfelek igényeinek megfelelően
  • Munkavégzéssel kapcsolatos adminisztráció pontos vezetése

Elvárások:

  • Klímaszerelői, hűtőgépszerelői, villanyszerelői vagy elektroműszerész végzettség
  • Légkezelő, fan-coil, split klíma, folyadékhűtő szervizelésében, illetve karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Megbízhatóság
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • stabil, folyamatosan fejlődő munkahely egy több éves múlttal rendelkező magyar tulajdonú vállalkozásnál
  • munkaruha, munkavégzéshez szükséges anyagok/eszközök biztosítása
  • versenyképes fizetés
  • összetartó, dinamikus csapat
  • szakmai fejlődés

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Munkarend:

  • 8 óra

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével várjuk a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő