www.cvonline.hu

Klímaszerelő - villanyszerelő

  • A hirdetés 646 napja lejárt

Klímaszerelő-villanyszerelőt

keres Budapest XI. kerületi irodaház karbantartói feladatok ellátására. Jó problémamegoldó képességgel rendelkező, talpraesett, megoldásközpontú gondolkodásmóddal,  gyakorlattal rendelkező munkatársat keresünk, aki a fentiek mellett jártas az általános irodaházi karbantartásban.

Feladatok:

  • Villanyszerelés, klímaszerelés (döntően split klímák),
  • Egyéb karbantartási feladatok ellátása
  • Felújítási munkákban való közreműködés
  • Tereprendezési, beszerzési feladatok
  • Keszenléti szolgálat

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség
  • tapasztalat irodaházban, szállodában vagy bevásárlóközpontban üzemeltetés területén
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • készenlét vállalása
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

Előny:

  • Egyéb szakképesítések, mint pl víz, gáz, fűtés, gipszkartonozás, festés, stb.

Amit kínálunk:

  • Bejelentett állás.
  • versenyképes jövedelem (havi nettó 190.000,- Ft)
  • önálló munkavégzés
  • hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest XI. kerülete, változó munkavégzési hely

fényképes önéletrajzzal és referenciával az alábbi email címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő