www.cvonline.hu

Klíma szervizmérnök

  • A hirdetés 964 napja lejárt
A biztonsági áramellátás területén több mint 20 éves tapasztalattal rendelkező partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi állás betöltésére:

Feladatok:
  • Precíziós klímaberendezések karbantartása,
  • szerviz munkák elvégzése országszerte (üzembe helyezés, karbantartás, szerelésvezetés),
  • anyag- és munkaidőigények felmérése,
  • kapcsolattartás partnerekkel.
Elvárások:
  • Gépésztechnikusi végzettség,
  • társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • minimum 2 év tapasztalat precíziós klímaberendezések karbantartásában,
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek,
  • jó kommunikációs készség,
  • jó problémamegoldó készség, rendszerszemlélet,
  • B kategóriás jogosítvány.
Előny:
  • Gépészmérnöki végzettség,
  • épületgépészeti, épületfelügyeleti ismeretek és tapasztalat.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatás,
  • folyamatos képzési és fejlődési lehetőségek,
  • felelősségteljes munkavégzés.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: H-P, 1 műszakos munkarendben
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével és a referenciaszám megjelölésével:

E-mail cím megjelenítése