www.cvonline.hu

Klíma értékesítő

  • A hirdetés 462 napja lejárt

Klíma értékesítő,

azonnali munkakezdéssel
A Faktor Kft. 17. kerületi irodájába hosszútávra keres klímaberendezések és hőszivattyú értékesítésére munkatársat.
20 éves megbízhatóan működő Faktor Hűtéstechnikai Kft., stabil munkahelyet kínál kreatív, lelkes, hosszú távú lehetőségek után vágyó leendő munkatársának.
Légy Te, akivel közösen toljuk a szekeret!:)

Munkafeladatok: Változatos munkát kínálunk!

  • Klímaberendezések és hőszivattyúk értékesítése személyesen
  • Kivitelezés levezénylése, követése
  • Árajánlatok elkészítése
  • Projektek szervezése
  • Beérkező rendelések feldolgozása
  • Vásárlóösztönző stratégiák kidolgozása
  • Termékfeltöltés weboldalunkra.

Elvárások: Így képzeljük el az új munkatársat!

  • Legalább középfokú végzettség
  • Felhasználó szintű PC-használat (Word, Excel)
  • Önálló munkavégzés
  • Pozitív, nyitott személyiség
  • Gyors tanulási képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Nagyfokú műszaki affinitás
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk: Megbecsüljük a munkatársainkat!

  • Versenyképes bérezés: fix+jutalék
  • Hosszútávú, stabil munka
  • Jó hangulat, kiváló csapatmunka

Munkavégzés helye: 1173 Budapest Pesti út 9.
Jelentkezés módja: fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezés" gombon keresztül várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő