www.cvonline.hu
KKV vállalati kapcsolattartó INTS/17/2

Budapesti bankfiókba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

KKV vállalati kapcsolattartó
Ref.: INTS/17/2

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • Potenciális ügyfelek felkutatása
  • Meglévő és új ügyfeleknek a bank termékeinek értékesítése
  • Finanszírozással kapcsolatos feladatok:
    • Ügyfélkonzultáció és tanácsadás
    • Egyedi kondíció, ajánlat kialakítása
    • Hitelkondíció előterjesztése
    • Hitelbírálat
  •  Kockázatkezelés

Elvárások:

  • Gazdasági felsőfokú végzettség
  • Bankszektorban szerzett minimum 3 éves gyakorlati tapasztalat KKV hitelkontrolling, szerződésellenőrzés vagy szerződésírás területen
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Magabiztos MS Office ismeret /MS Excel, Word/
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Proaktív, ügyfélorientált hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Támogató csapat, rugalmasság
  • Folyamatos szakmai képzések
Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Banki értékesítő, Banki szakértő, Befektetési tanácsadó, Hitel menedzser, Hitelspecialista, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű