www.cvonline.hu

KKV Ügyfélkapcsolattartó

  • A hirdetés 1179 napja lejárt
52687-KKV ÜgyfélkapcsolattartóLink megjelenítése">

Megbízónk Magyarország egyik vezető, nemzetközi hátterű pénzintézete, és csapatuk erősítéséhez keresünk

pozícióba kollégát.

Feladatok:
  • Potenciális új ügyfelek beazonosítása, felkutatása;
  • Kapcsolattartás a régi és új ügyfelekkel, az ügyfél igényeinek leginkább megfelelő termékek ill. szolgáltatások ajánlása;
  • A termékek és szolgáltatások értékesítésében való aktív közreműködés;
  • Ártárgyalások lefolytatása, a céloknak megfelelő értékesítési megbízások kötése;
  • Üzleti előterjesztések, valamint teljeskörű felülvizsgálati beszámolók készítése;
  • Ügyféligények felmérése, a megfelelő termék és szolgáltatás ajánlása az ügyfeleknek, valamint az ügyfélmegkeresések megválaszolása;
  • Az ügyfélportfóliójához tartozó teljes hitelállomány ellenőrzése, szükség szerinti átstrukturálása;
  • A piaci információk, az ügyfél igények és visszajelzések, a versenytársak tevékenységének figyelése;
  • Hitelkérelmekkel kapcsolatos javaslatok, dokumentációk és jelentések elkészítése, az adminisztratív és törvényi határidők betartása;
  • A hitelportfólió kezelése, monitoringja és bővítése, részvétel a hitelezési folyamatban.
Elvárások:
  • 2-5 éves banki környezetben szerzett szakmai tapasztalat;
  • A KKV banki termékek ismerete;
  • Éves beszámoló, mérleg, P&L, cash flow kimutatás technikai elemzési képessége;
  • Iparági trendek ismerete, KKV piaci trendek megértése;
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás.
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, részletes szakmai önéletrajzát magyar, illetve angol nyelven a 52.687-es referenciaszámra hivatkozva elküldeni szíveskedjen az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése.

Kattintson Link megjelenítése" target="_blank">ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése" target="_blank">career.isg.com, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.

Link megjelenítésestatic/images/laender_inserat.gif">