www.cvonline.hu

KKV ügyfélkapcsolattartó

  • A hirdetés 509 napja lejárt

 Az NHB Növekedési Hitel Bank Zrt.

Értékesítési igazgatósága vállalati hitelezésben jártas munkatársat keres az alábbi pozícióra

Feladatok:

  • Akvizíciós feladatok ellátása (tárgyalás, ajánlatkészítés, szerződésírás)
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, ügyféltárgyalások lebonyolítása
  • Hitel és egyéb banki termékek értékesítése
  • Aktív/Passzív bankműveletekre vonatkozó ajánlatok készítése
  • Benyújtott vállalati hitelkérelmek előterjesztése, prezentálása a döntéshozói fórum felé
  • Monitoring feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (gazdasági, pénzügyi)
  • Minimum 3 év kis- és középvállalkozások finanszírozásában szerzett tapasztalat
  • Vállalti működésben, illetve pénzügyi elemzésben szerzett jártasság
  • Akvizíciós tevékenységben való jártasság
  • Kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség
  • Precíz, önálló munkavégzés, kockázattudatosság
  • Eredményorientált, kreatív személyiség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előnyt jelenthet:

  • ˝B„ kategóriás Jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség

Fényképpel ellátott önéletrajzát és motivációs levelét, fizetési igény megjelölésével az alábbi elérhetőségre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol