KKV központi értékesítési támogató (keresztértékesítés/elemzés)

  • A hirdetés 1033 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

Szakterület megnevezése: egyéb

Munkavégzés helye: Budapest

Főbb feladatok:

  • A Bank központi egységei és a hálózat közötti kétirányú üzleti információ áramoltatása, az információk rendelkezésre állásának biztosítása.
  • Részvétel az éves tervezés folyamán kialakított tervek teljesülésének nyomon követésében, aktív segítség ezek elérésében.
  • A bevételi és értékesítési adatokat szintetizálása, elemzése, a teljesítmény növelése érdekében rendszeres javaslatok tétel
  • Részvétel hálózati kollégák és KKV üzleti egységek egységes üzleti értékelési rendszerének kialakításában.
  • A szakterületéhez tartozó üzleti aktivitás és eredmények tekintetében mérési és nyomonkövetési módszerek kidolgozása, azok alapján folyamatosan nyomonköveti a KKV hálózat kollégáinak és üzleti egységeinek aktivitását, teljesítményét, erről a KKV menedzsment számára rendszeres visszajelzést ad.
  • Részvétel a támogatásban részesítendő kollégák, üzleti egységek kiválasztásában, valamint a fejlődésüket szolgáló fejlesztési terv kidolgozásában, annak megvalósításában, nyomonkövetésében, az eredmények értékelésében és az azokkal kapcsolatos teljeskörű jelentésszolgálati feladatokat ellátásában.
  • Értékesítés orientált fejlesztő visszajelzést ad a hálózati KKV értékesítő kollégák számára, beleértve a személyes példamutatást értékesítési szituációkban, az értékesítési tudás átadása és fejlesztése érdekében.
  • Elemzések, és piaci információk alapján javaslatot tesz új értékesítési technikák, értékesítést támogató eszközök kidolgozására, új megoldások, termékek, szolgáltatások bevezetésére, az árazás felülvizsgálatára.
  • Aktívan részt vesz a legjobb értékesítési gyakorlatok, információs igények és ötletek összegyűjtésében, közreműködik értékesítési technikák hálózati bevezetésében.
  • Aktívan részt vesz központi, valamint hálózati rendezvényeken.
  • Támogatást nyújt a hálózati vezetőknek a helyi értékesítési potenciál feltárásában, akciótervek elkészítésében és elősegíti az értékesítési lehetőségek kihasználását.
  • Aktívan támogatja a kampányokat és akciókat, részt vesz azok előkészítésében, lebonyolításában, a kapcsolódó információk áramoltatásában, az eredményeinek nyomonkövetésében, megosztásában.
  • Részt vesz a szakterületét érintő képzési oktatási anyagok kidolgozásában, véleményezésében, előadásában.
  • Együttműködik minden érintett hálózati és központi egységgel a KKV szegmens és a Bankcsoport céljainak elérése, az értékesítés hatékonyságának és színvonalának növelése érdekében.
  • Egyeztetett adattartalmú, rendszeres vezetői tájékoztató riportokat készít a munkáltatói jogkört gyakorló vezetője utasítására.
  • A munkáltatói jogkört gyakorló vezető utasítása, iránymutatása szerint bizottsági üléseken, értekezleteken, projektekben képviseli a KKV disztribúciót.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • több éves tapasztalat elsősorban kkv sales és/vagy támogatás területen
  • angol nyelvtudás

Szükséges végzettség: felsőfokú (főiskola, egyetem)

Szükséges nyelvismeret: angol (haladó, nyelvvizsgával)

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő