www.cvonline.hu

KKV hitelügyintéző

  • A hirdetés 306 napja lejárt

Magyarország legnagyobb takarékszövetkezete a B3 TAKARÉK Szövetkezet

pályázatot hirdet

munkakörbe

Feladatok:

  • Teljeskörű KKV hitelügyintézés
  • Meglévő ügyfélkör kezelése, kapcsolattartás
  • Ügyfél akvizíció
  • Monitoring
  • Univerzális fiókok szakmai támogatása

Elvárások a pályázóval szemben:

  • Középfokú végzettség (érettségi)
  • Szakirányú felsőfokú végzettség (előny)
  • Közép-és nagyvállalati finanszírozási tapasztalat (előny)
  • Kiváló elemző készség
  • Jó kommunikációs készség
  • Megbízhatóság és precíz munkavégzés
  • Számítógépes ismeretek (erős Office ismeretek)
  • Járművezetési engedély (B kategória) járművezetési gyakorlat

Munkavégzés helye: B3 TAKARÉK Szövetkezet Univerzális fiókok (Alsónémedi, Badacsonytomaj, Érd, Kápolnásnyék, Sárbogárd, Veszprém, Zirc)

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű szerződés, heti 40 órában

Fényképes önéletrajz, motivációs levél, bizonyítvány másolat és bérigény elküldésével az alábbi e-mail címre. A tárgyba kérjük feltüntetni: „kkv hitelügyintéző"

Helyek Fejér
Veszprém
Pest
Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő