www.cvonline.hu

KIVITELEZÉSI KOORDINÁTOR ÉS PROJEKT MENEDZSER

  • A hirdetés 731 napja lejárt

A Link megjelenítése

munkatársat keres.

A munkakör betöltőjének feladatai:

Projektek teljeskörű ügyintézése, műszaki felmérés, ajánlatadás, alvállalkozók koordinálása, ügyfelekkel való tárgyalás, kapcsolattartás és -ápolás.

Feltételek:

  • Középfokú vagy felsőfokú szakirányú végzettség
  • Alapszintű épületgépészeti- és villanyszerelés ismeretek
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete és használata
  • B kategóriás jogosítvány
  • Erkölcsi bizonyítvány

  • Műszaki beállítottság
  • Tárgyalóképes kommunikatív készség
  • Magas szintű problémamegoldó készség
  • Proaktivitás
  • Kreativitás
  • Csapatszellem
  • Határozottság

Előny:

  • Francia nyelvismeret
  • Értékesítői tapasztalat
  • Épületgépészeti ismeretek

Munkavégzés helye: budapesti irodánkban

A fényképes pályázatokat, az iskolai végzettséget igazoló okiratok másolatával és a fizetési igény megjelölésével, kérjük 2015.03.15. -ig eljuttatni a lent megadott e-mail címre.

A pályáza-tok elbírálása folyamatosan történik.

BLACHERE ILLUMINATION HUNGARY KFT

Budapest, Syma csarnok, Dózsa Gy. Út 1

Kapcsolattartó: Pintye Tímea, +36 70 389 1475

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Építés / Ingatlan
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő