www.cvonline.hu

KIVITELEZÉSI ELŐKÉSZÍTŐ TECHNIKUS

Építőipari részvénytársaságunkhoz az alábbi új pozícióba keresünk munkatársat.

Feladatok:

  • Projektvezető mérnök szakmai irányításával a beruházások adminisztrációs feladatainak teljes körű előkészítése, vezetése
  • Anyagkigyűjtések végzése
  • Termelési jelentés elkészítése
  • Anyag és eszköz bevételezés, nyilvántartás
  • EKÁER rendszer vezetése
  • Közreműködés a kivitelezés irányításban
    • Alvállalkozók kiválasztásában való segítségnyújtás

Elvárásaink a pozíciókban az alábbiak:

  • Legalább 3-5 év technikus gyakorlat alapvető követelmény
  • Építész-technikusi végzettség
  • kiváló számítógépes tudás

A munkakör az elbírálás után azonnal betölthető.

Ha Ön úgy érzi, hogy megfelel az elvárásoknak, és szeretné megpályázni a pozíciót, kérem küldje el szakmai önéletrajzát – melyben fizetési igényét is megjelölte - a fenti email címre.

Helyek Debrecen
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő