www.cvonline.hu

KIVITELEZÉSI ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK

  • A hirdetés 855 napja lejárt

Magyar tulajdonban lévő építőipari generálkivitelező vállalat műemlékek rekonstrukciójában jártas

munkatársat keres azonnal belépéssel.

FELADATOK

  • Műemlék épületek belsőépítészeti munkáinak műszaki tartalom szerinti előkészítése, a kivitelezés pontos, ütemterv szerinti lebonyolítása, nyomon követése, lezárása
  • Alvállalkozói pályáztatás, szerződés-előkészítés, szerződés nyilvántartás vezetése, elszámolás
  • Projekt pénzügyi ellenőrzése, nyomon követése
  • Hatósági bejelentések ügyintézése
  • Anyagmegrendelések bonyolítása
  • Kooperációkon való részvétel

ELVÁRÁSOK

  • Építőmérnök, vagy építészmérnök végzettség
  • Műemlékvédelmi szakmérnöki végzettség
  • Műemléki védelem alatt álló épületek felújításában, rekonstrukciójában megszerzett szakmai tapasztalat,
  • Üvegművek, ötvösművek, kő és freskók restaurálásban szerzett tapasztalat
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság műemléki védelem alatt álló építményekre vonatkozóan (FMV-Épületek AM-MÉK) előnyt jelent
  • Jó szervezőkészség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • Nagyfokú terhelhetőség
  • Mobilitás

AMIT NYÚJTUNK

  • A cég növekedéséből eredő újabb és újabb kihívások
  • Karrierlehetőség
  • Magas színvonalú munkakörülmények
  • Versenyképes javadalmazás
  • Fiatal, dinamikus csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképpel ellátott, eddigi szakmai tapasztalatát és referencia munkáit részletesen bemutató önéletrajzát, motivációs levelét, az alábbi e-mail címen várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő