www.cvonline.hu

Kiválasztási, toborzási specialista

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 909448

A magyarországi HR szolgáltatások piacvezető cégei közé tartozó Prohumán 2014 eleje óta az egyik legdinamikusabban növekvő európai HR szolgáltató csoport, a lengyelországi székhelyű Work Service csoport tagja. A csoport a magyar piac mellett, Lengyelországban, Oroszországban, Romániában, Csehországban, Szlovákiában, Törökországban és Németországban végez aktív toborzási és kiválasztási tevékenységet. Saját csapatunkba keresünk munkavállalókat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Toborzás-kiválasztási projektek önálló menedzselése,
  • Ügyfél találkozókon való részvétel, munkaköri profil felvétele, folyamatok egyeztetése,
  • Munkaköri profil kialakítása, hirdetések feladása,
  • Jelöltek előszűrése, interjúztatása, nyelvtudás felmérése, tesztek használata,
  • Adatbázis-kezelés,
  • Minőségi kapcsolattok kiépítése Jelöltjeivel és Ügyfeleivel egyaránt,
  • Jelöltek felkutatása, interjúztatása, értékelése és bemutatása Ügyfelei részére,
  • Kapcsolati háló mozgósítása és folyamatos építése az adott szakmai területen,
  • Innovatív toborzási megoldások alkalmazása,
  • Aktív hozzájárulás a kitűzött célok eléréséhez.
Elvárások:
  • felsőfokú végzettség;
  • 2-4 éves HR vagy munkaügyi tapasztalat;
  • magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Office);
  • rugalmasság, precizitás, önállóság;
  • kiváló kommunikációs, tárgyalási és problémamegoldó képesség;
  • határozott, magabiztos fellépés.
  • Üzleti szemléletű hozzáállás,
  • Sikerorientált, újító gondolkodás,
  • Pozitív személyiség.
Amit kínálunk:
  • versenyképes jövedelem;
  • hosszú távú karrierlehetőség,
  • szakmai érvényesülés,
  • stabil háttérrel rendelkező cégcsoport;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • önálló munkavégzési lehetőség,
  • fiatalos csapat.
Munkavégzés helye:
  • Szeged
Kapcsolat:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör megjelölésével.

Referencia szám: TOB

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Szeged