www.cvonline.hu

KIVÁLASZTÁSI, TOBORZÁSI MUNKATÁRS

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 921079

A magyarországi HR szolgáltatások piacvezető cégei közé tartozó Prohumán 2014 eleje óta az egyik legdinamikusabban növekvő európai HR szolgáltató csoport, a lengyelországi székhelyű Work Service csoport tagja. A csoport a magyar piac mellett, Lengyelországban, Oroszországban, Romániában, Csehországban, Szlovákiában, Törökországban és Németországban végez aktív toborzási és kiválasztási tevékenységet. Győri irodánkba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • toborzás-kiválasztási projektek önálló menedzselése
  • ügyfél találkozókon való részvétel, munkaköri profil és a folyamatok egyeztetése
  • munkaköri profil kialakítása, hirdetések feladása
  • jelöltek előszűrése, interjúztatása, nyelvtudás felmérése, tesztek alkalmazása
  • jelöltek bemutatása az ügyfelek részére
  • ügyfelekkel és jelöltekkel való kapcsolattartás
  • innovatív toborzási megoldások alkalmazása
  • adatbázis-kezelés
Elvárások:
  • legalább középfokú végzettség, felsőfokú szakirányú végzettség előny
  • toborzás-kiválasztásban szerzett minimum 2-4 éves szakmai tapasztalat
  • aktív középfokú német nyelvtudás
  • toborzási csatornák és lehetőségek ismerete
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • határozott, magabiztos fellépés
  • precizitás, önállóság
  • nagyfokú rugalmasság
Előny:
  • saját személygépkocsi
  • angol nyelvtudás
  • HR szolgáltatói oldalon szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • kihívásokkal teli munkakör
  • szakmai fejlődési lehetőség egy professzionális környezetben
  • stabil háttérrel rendelkező cégcsoport
  • önálló munkavégzési lehetőség
  • fiatalos csapat
Munkavégzés helye:
  • Győr
Kapcsolat:
Fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet.

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Győr