www.cvonline.hu

Kiválasztási specialista

  • Frissítve 63 napja

11. kerületi telekommunikációs partnerünk részére

kiválasztási specialista munkatársat keresünk

Feladatok:

  • új munkaerő-igények egyeztetése, profil meghatározása, álláshirdetések
  • megírása és meghirdetése
  • kiválasztási folyamat lebonyolítása
  • beérkező jelentkezések kezelése, feldolgozása, előszűrése
  • interjúk szervezése és lebonyolítása
  • kapcsolattartás a jelentkezőkkel, válaszlevelek kiküldése
  • egyes esetekben keresés adatbázisban, közösségi portálokon
  • igény szerint assessment center, szakmai interjúk szervezése
  • a kiválasztási folyamatokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok
  • elvégzése, beszámolók készítése
  • jelölt-adatbázis kezelése
Elvárások:
  • felsőfokú végzettség (lehetőleg HR szakirányú)
  • legalább 2 éves toborzás-kiválasztási tapasztalat
  • műszaki affinitás és érdeklődés előnyt jelent
  • direkt keresésekben, fejvadászatban, online keresésekben szerzett
  • tapasztalat előnyt jelent
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • önállóság, megbízhatóság, terhelhetőség, rugalmasság
  • jó kommunikációs készség, együttműködés és csapatmunka
Juttatások:
  • versenyképes fizetés
  • kényelmes irodai környezet
  • biztos munkahely
  • hétfőtől péntekig napi 8 órás munkarend, heti 40 óra
  • Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével és fizetési igénnyel a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Munkavégzés helye Magyarország
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Régió Budapest