www.cvonline.hu

KIVÁLASZTÁSI SPECIALISTA (5939)

  • A hirdetés 1113 napja lejárt

Feladatok:
•a toborzási, kiválasztási folyamat teljes körű lebonyolítása
•HR-projektekben való aktív részvétel
•a keresések ütemezése a létszámigényeknek megfelelően, együttműködés a szakmai vezetőkkel
•kapcsolattartás a közvetítő- és fejvadász partnerekkel
•a pozíciók meghirdetése, a beérkezett pályázati anyagok előszűrése, interjúk lebonyolítása
•részvétel a szervezetfejlesztési projektekben
•a vállalat képviselete állásbörzéken, kapcsolattartás a munkaügyi központtal, felsőoktatási intézményekkel
•munkaügyi statisztikák, riportok készítése, a felelősségi körbe tartozó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:
•felsőfokú (gazdasági vagy humán szakirányú) végzettség
•toborzás, kiválasztás területén szerzett legalább 2 éves tapasztalat; toborzási, kiválasztási folyamatok, technikák ismerete
•naprakész munkaügyi, munkajogi ismeretek
•aktív, tárgyalási szintű németnyelv-tudás
•magas szintű MS Office ismeret
•terhelhetőség, rugalmasság
•diszkrét, megbízható, precíz, önálló munkavégzés
•jó kommunikációs és együttműködési készség

Előnyt jelent:
•angol nyelv ismerete

Bérezés:
•Megegyezés szerint

Megbízónk profilja:
•Megbízónk 100%-ban német tulajdonú dinamikusan fejlődő autóipari beszállító cég.

Munkavégzés helye:
•Dunakiliti

Önéletrajzokat:
E-mail cím megjelenítése e-mail címre
•vagy a 9200 Mosonmagyaróvár, Erkel u. 14. postai címre várunk
•Ügyfélszolgálat hétfőtől péntekig 8-16 óráig
Link megjelenítése

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória -