www.cvonline.hu

Kiválasztási gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 1035374
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Feladatok:

  • Felvételi adminisztrációs folyamatok támogatási interjúk ütemezése
  • Adminsiztrációs folyamatok és eljárások teljes körű dokumentációja
  • Tanácsadók munkájának segítése admisztrációs folyamatok rendszerezésével
  • Napi és Heti riportok elkészítése határidőre
  • Segítség a teljes felvételi eljárás során és a toborzás telejs körű dokumentálása

Elvárások:

  • Angol nyelv középszintű ismerete
  • Pontosság, monotóniatűrés
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony aktív vagy passzív
  • Pontos, precíz munkavégzés, monotónia tűrés
  • Csapatjátékos attitűd
  • Jó kommunikációs készség
  • Excel, Power Point, Outlook ismeret

Amit kínálunk

  • Bruttó 250 000-300 000 HUF / hó
  • versenyképes fizetés
  • igényes, modern munkakörnyezet

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!