www.cvonline.hu

Kiválasztási és tréning specialista

  • A hirdetés 465 napja lejárt
Legyünk együtt sikeresek!
Multinacionális, autóipari termékek gyártásával foglalkozó Partnerünk megbízásából keresünk jelölteket az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

Képzési stratégiai kialakítása, a cég éves képzési tervének előkészítése, megvalósítása;
Éves fejlesztési tervek összeállítása direkt és szellemi állományú dolgozók számára az éves tréning terv és teljesítménymenedzsment eredmények alapján;
Technikai jellegű tréningek szervezése (direkt, indirekt állomány);
Bevezető képzés szervezése új belépő dolgozók számára;
Tréninganyagok kidolgozása;
Tréning adminisztráció frissítése, karbantartása, aktualizálása;
Munkaköri leírások elkészítése, kiadása;
Folyamatos kapcsolattartás a vállalat társosztályaival.

Követelmények:

Szakirányú HR diploma
Min. társalgási angol nyelvtudás (szóban és írásban)
Erős office ismeret (word,excel, power point)
Legalább 3-5 éves tapasztalat hasonló munkakörben gyártó környezetben

Munkavégzés helye:

Ajka, Veszprém megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes bérezés, cafeteria

Ideális pályázó:

Nyitott, jó kommunikátor
Határozott, jó kiállású
Csapatjátékos
Proaktív gondolkodásmód jellemzi
Környékbeli pályázó

Helyek Veszprém
Veszprém
Ajka
Kategória Gyártás / Termelés
Humán erőforrás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség