www.cvonline.hu

Kitérő lakatos (Kisbér)

  • Company_icon Magyar Államvasutak Zrt.
  • Location_icon Kisbér, Komárom-Esztergom
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 20 napja lett aktiválva

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Kitérő lakatos

Helység
Kisbér
Terület
Pálya- és mérnöki létesítmények (pálya- és eszközgazdálkodás, karbantartás)
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egybenlegnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási,valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több, mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára a vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok

  • vasúti alépítmény gondozási, karbantartási feladatainak ismerete és végrehajtása
  • vasúti felépítmény és a kitérők szerkezeti elemeinek gondozásával, javításával és cserélésével kapcsolatos feladatok ismerete és végrehajtása
  • vasúti felépítmény és a kitérők hibás geometriájával kapcsolatos feladatok ismerete és végrehajtása
  • a hiba és zavarelhárító készenléti szolgálatban való részvétel, elősegíti a rendkívüli események, meghibásodások miatt bekövetkezett zavarok elhárítását

A munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú állami iskolai végzettség (vasipari szakma)
  • alapfokú pályaépítési és fenntartási tanfolyam vagy kitérő lakatosi tanfolyam
  • 1 év szakterületen szerzett gyakorlat
  • orvosi alkalmasság

Amit ajánlunk

  • vasúti menetkedvezmény
  • cafeteria

2017.11.30.

Bővebb felvilágosítást ad
Hollósi Lászlóné 06 22/315-271

Várjuk jelentkezését!

Helyek Kisbér
Komárom-Esztergom
Kategória Építés / Ingatlan > Karbantartó
Gyártás / Termelés > Lakatos
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő