www.cvonline.hu

Kiszedősori munkatárs

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.11.07.
Hirdetés azonosító: 1080725
lejárt

A Humán Centrum Kft. működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egy kozmetikai szerekkel foglalkozó multinacionális partnercégünk részére keresünk KISZEDŐSORI MUNKATÁRSAKAT!

Feladatok:

  • A megadott megrendelések pontos, precíz előkészítése, összeállítása
  • A termék és pozíció ellenőrzése
  • Címkézési feladatok ellátása
  • Készletek nyilvántartása, folyamatos ellenőrzése
  • Kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Minimum 8 általános, de nagy előny a középfokú végzettség
  • Pontosság
  • Monotóniatűrés
  • Megfelelő állóképesség

Munkaidő: 2 műszak (6.00-14.30 és 14.00-22.30)

Előnyt jelent:

  • Számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes havibér: bruttó 161.700 Ft + műszakpótlékok, ami összességében több mint bruttó 1.000 Ft/óra bérre jön ki
  • Cafeteria (kb. bruttó 17.000 Ft / hónap)
  • Bónuszok
  • Céges buszjáratok a következő városokból:
    • Dány, Dányszentkirály, Isaszeg
    • Pásztó, Jobbágyi, Apc, Hatvan, Kerekharaszt, Hévízgyörk, Bag, Máriabesnyő
    • Palotás, Héhalom, Verseg, Kartal, Aszód
    • Acsa, Püspökhatvan, Galgagyörk, Galgamácsa, Vácegres, Erdőkertes, Veresegyház

Amennyiben érdekli a munkalehetőség, keressen fel minket a 70/452-3304 telefonszámon, vagy küldje jelentkezését a E-mail cím megjelenítése email címre.