www.cvonline.hu

Kiszedő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 667056

Kozmetikai iparban meghatározó szerepet betöltő multinacionális Partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Kiszedő

Feladatok:
  • Megrendelések pontos, rendezett összeállítása,
  • a munkaterület folyamatos tisztán tartása,
  • munkavédelmi-, illetve tűzvédelmi előírások betartása,
  • munkaeszközök állagmegóvása,
  • kapcsolattartás a csoportvezetőkkel illetve műszakvezetőkkel.
Elvárások:
  • több műszakos munkarend és esetleges túlórák vállalása,
  • monotónia tűrés,
  • csapatmunka,
  • kulturált viselkedés,
  • terhelhetőség és állóképesség,
  • gyors munkavégzés.
Amit kínálunk:
  • alkalmi munkavégzés,
  • kiváló munkakörnyezet,
  • jó munkahelyi légkör,
  • multinacionális vállalati háttér.
Munkavégzés helye:
  • Üllő
Egyéb:
  • LEVELEZŐ tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákok jelentkezését is várjuk, munkába járás: egyénileg (a bejárást a törvényben meghatározott módon támogatjuk)
Kapcsolat:
Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje fényképpel ellátott önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése email címre. Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül. Referencia szám: KI O1

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Üllő