www.cvonline.hu

Kiszedő munkatárs

  • A hirdetés 613 napja lejárt

Munkára van szüksége? Mi segítünk!

Kozmetikai iparban vezető szerepet betöltő multinacionális nagyvállalat keresi elszánt, dolgozni vágyó munkatársait az alábbi pozícióba Gödöllőre:

Kiszedő
(REF404)

Feladatok:

  • Lista alapján termékcsomagok összeállítása
  • Termékek csomagolása

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny!
  • Állóképesség
  • Pontosság
  • Három műszak vállalása

Amit kínálunk:

  • Korrekt bérezés
  • Cafeteria
  • Bejárás céges busszal Isaszegről, Versegről, Pásztóról
  • Multinacionális környezet
  • Tiszta munkahely

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy érdeklődjön a 06/20-254-8411-es telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Gödöllő
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő