www.cvonline.hu

Kiszedő - Komissiózó

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 978010

Partnercégünk számára keresünk munkatársakat:
Feladatok:

  • termékek, megrendelések soronkénti komissiózása,
  • szükség esetén komissiózott termékek megtisztítása,
  • az összekészített megrendelések átadása a revizornak,
  • a komissiózás közben kiürült gyűjtőkartonok gyüjtőhelyre történő szállítása, szükség esetén lapra vágása
  • a munkaterület tisztán tartása

Elvárások:
  • jó fizikum, állóképesség,
  • gyors, precíz munkavégzés,
  • felelősségtudat

Juttatások:
  • Versenyképes fizetés

Előnyök:
  • hasonló területen szerzett tapasztalat.

Egyéb kapcsolati információk:
  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el az önéletrajzát az alábbi elérhetőségre:

  • Munkavégzés helye: Dunakeszi Munkarend: két műszak

Munkavégzés helye:
  • Dunakeszi