www.cvonline.hu

Kiszedő és Csomagoló

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 25 napja lett aktiválva

Munkára van szüksége? Mi segítünk!

Kozmetikai iparban vezető szerepet betöltő multinacionális nagyvállalat keresi elszánt, dolgozni vágyó munkatársait az alábbi pozícióba Gödöllőre:

Kiszedő
(REF404)

Feladatok:

  • Lista alapján termékcsomagok összeállítása
  • Termékek csomagolása

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny!
  • Állóképesség
  • Pontosság
  • Két műszak vállalása

Amit kínálunk:

  • Korrekt bérezés
  • Cafeteria
  • Bejárás céges busszal Isaszegről, Versegről, Pásztóról
  • Multinacionális környezet
  • Tiszta munkahely

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a munka960751@hrszoftver.hu e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014