www.cvonline.hu

Kiszedő, alkalmi munka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 817906

Kozmetikai iparban meghatározó szerepet betöltő multinacionális Partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Megrendelések pontos, rendezett összeállítása,
  • a munkaterület folyamatos tisztán tartása,
  • munkavédelmi , illetve tűzvédelmi előírások betartása,
  • munkaeszközök állagmegóvása,
  • kapcsolattartás a csoportvezetőkkel illetve műszakvezetőkkel.
Elvárások:
  • több műszakos munkarend és esetleges túlórák vállalása,
  • monotónia tűrés,
  • csapatmunka,
  • kulturált viselkedés,
  • terhelhetőség és állóképesség,
  • gyors munkavégzés.
Amit kínálunk:
  • alkalmi munkavégzés,
  • bér: Nettó 550-600 Ft/óra,
  • heti fizetés,
  • bejelentett munka,
  • kiváló munkakörnyezet.
Munkavégzés helye:
  • Üllő
Egyéb:
  • Heti 2-5 munkanapra keresünk munkavállalókat. Kiemelkedő teljesítmény esetén állandós munka is lehetséges. Munkába járás: egyénileg (a bejárást a törvényben meghatározott módon támogatjuk)
Kapcsolat:
Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése email címre. Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül. Referencia szám: KI-O1

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Üllő