Kiszálló, bútor- összeszerelőt keresünk jó német nyelvtudással, Bochum, Németországba

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 990532

Német partner cégünk részére
Feladatok:

  • Főként konyhai bútor- berendezések kiszállással történő össze-, illetve beszerelése, beüzemelése

Elvárások:
  • Erős, folyékony, aktív német nyelvtudás,szakmai résszel MIN.!(B1)
  • Ápolt megjelenés
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 4 éves tapasztalat

Juttatások:
  • Kiemelkedő bérezés + juttatási csomag
  • Biztosított szállás
  • Támogató, magyar háttér
  • 27 nap alap fizetett szabadság, mely időarányosan nő

Előnyök:
  • Előnyt képez villany-, ill. vízvezeték-szerelői tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány előny, „C, C+E” jogosítvány kifejezett előny

  • A fent megjelöl címre várjuk fényképes, német önéletrajzát.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
Külföldi munka
Régió