Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Kiszállító

Unix Autó Kft.-Kiszállító
Hozzáadva 2013.10.24.
Hirdetés azonosító: 681687
lejárt

Az UNIX Autó Kft. a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, 21 éves múlttal rendelkező, piacvezető autóalkatrész disztribútora. Az országot lefedő piacvezető értékesítési hálózattal rendelkezik Magyarországon, és meghatározó szereplője a romániai piacnak. Közel 200 beszállító cégtől, 35 országból importál autóalkatrészeket és felszerelési cikkeket. Autóalkatrész kereső programjával és szoftveres értékesítési rendszerével egyedülálló szolgáltatást nyújt a régióban.

Cégünk SZOMBATHELYI munkavégzéssel munkatársat keres az alábbi pozícióba:

KISZÁLLÍTÓ

Feladatok:

  • Áruszállítási és értékesítési feladatok ellátása
  • Az Unix Autó Kft. ügyfeleinek magas szintű kiszolgálása

Elvárások:

  • Érettségi és autószerelői végzettség (vagy rokon szakmabeli)
  • „B" kategóriás jogosítvány (hivatásos)
  • Minimum 2 éves gépjárművezetői gyakorlat
  • Jó kommunikációs készség, kereskedelmi szemlélet
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Közeli lakhely

Amit nyújtunk:

  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Folyamatos képzések
  • Dinamikus csapatmunkában való részvétel
  • Biztos, versenyképes jövedelem

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése) az alábbi linkre kattintva töltheti fel adatbázisunkba: Jelentkezem

Munkavégzés helye:
Szombathely
Kategória
Kereskedelem / Értékesítés, Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Szombathely

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése