www.cvonline.hu

Kiszállító - értékesítő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.10.01.
Hirdetés azonosító: 983925

Magyar tulajdonú, stabil vállalati háttérrel rendelkező autóalkatrészeket forgalmazó és értékesítő vállalat az alábbi pozícióba munkatársakat keres Kiszállító-értékesítő kollégákat keresünk
Feladatok:
  • Budapestről történő kiszállítás kirendeltségekbe és partnereknek kisfurgonnal
  • A rendelt áru pontos, gyors állagmegóvó csomagolása, kiszállítása a vevő telephelyére
  • a kirendeltségre érkezett áruk tételes átvétele, fogadása, raktári polcra helyezése
  • A kiszállított áru ellenértékének átvétele, annak pontosan történő elszámolása
  • Az árut kísérő számláknak az áruval együtt történő kezelése

Elvárások:
  • B kategóriás jogosítvány
  • Vezetési gyakorlat
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Műszaki érdeklődés
  • Önállóság, határozottság, rugalmasság
  • Jó kommunikációs készség

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fix fizetés
  • Stabil vállalati háttér
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Gépjármű biztosítása munkaidő alatt

Előnyök:
  • Azonnali munkakezdés

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát!

Munkavégzés helye:
  • Budapest