www.cvonline.hu

KISZÁLLÍTÁSTERVEZŐ

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 925324

Flex állások

A Flextronics International Kft. zalai gyáregysége munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Feladatok

  • Vevői orderek kezelése
  • Szállítási dokumentumok elkészítése
  • Kiszállítást érintő belső és külső reklamációk kezelése
  • Rakodási kapacitás tervezése, szükséges autók megszervezése
  • Kommunikáció és szoros együttműködés a kapcsolódó területekkel (logisztika, vevő, fuvarozó cégek)
  • Készletpontosság biztosítása

Elvárások

  • Szükséges végzettség: érettségi (logisztikai végzettség vagy tapasztalat előnyt jelent)
  • Kiszállítási területen szervezett tapasztalat előnyt jelent
  • Középfokú angol nyelvismeret elvárás (német nyelv ezen ismere előnyt jelent)
  • Felhasználói szintű számítástechnikai tudás (BaaN ismeret előnyt jelent)

Jelentkezés/További információ

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, adja le önéletrajzát és vezetőjének írásos engedélyét a Személyzeti Osztályon, vagy küldje el az alábbi e-mail címre.