www.cvonline.hu

Kiszállítási munkatárs

  • A hirdetés 943 napja lejárt

 Autóipari műanyag alkatrészeket gyártó német cégcsoport magyarországi leányvállalata

Pályázatot ír ki az alábbi állás betöltésére:

Főbb feladatok, munkák:

  • Kiszállítási okmányok elkészítése
  • Tehergépkocsik rendelése, fuvarszervezés
  • Kapcsolattartás vevőkkel
  • Árukiszállítás koordinálása
  • Számlák felülvizsgálata (speditőrszámlák)
  • Vevői internetes portálok használata
  • Társosztályok anyagmozgatásának koordinálása (gép-, gyártósor-, szerszámszállítás)
  • Leltárban való részvétel, adatrögzítés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középiskolai végzettség
  • Aktív német nyelv-tudás szóban és írásban középfokú szinten
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs készség
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Szervezőképesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Pontos, precíz munkavégzés, terhelhető, csapatjátékos gondolkodás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem;
  • Étkezési utalvány;
  • Megbízható, stabil, hosszú távú munkalehetőség;
  • Motivált, fiatalos csapatban történő munkavégzés;
  • Teljes munkaidő.

Munkavégzés helye:

Budapest, X kerület

Jelentkezni a bérigény megjelölésével és fényképes önéletrajzzal lehet!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő