www.cvonline.hu

Kiszállítási munkatárs

  • A hirdetés 390 napja lejárt

Német autóipari, műanyag fröccsöntéssel és szereléssel foglalkozó X. kerületi cég hosszú távú munkalehetőséget ajánl

munkakörbe

Feladatok:

  • Kiszállítási okmányok elkészítése
  • Tehergépkocsik rendelése, fuvarszervezés
  • Kapcsolattartás vevőkkel
  • Árukiszállítás koordinálása
  • Számlák felülvizsgálata (speditőr számlák)
  • Vevői internetes portálok használata
  • Társosztályok anyagmozgatásának koordinálása (gép-, gyártósor-, szerszámszállítás)
  • Leltárban való részvétel, adatrögzítés

Elvárások:

  • 1-3 éves autóipari és / vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol és/vagy német nyelv alapfokú  ismerete
  • Elkötelezettség
  • Önállóság
  • Csapatszellem
  • Rugalmasság
  • Megbízhatóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Utazási támogatás
  • 13. havi fizetés
  • Karrierlehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál
Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német