www.cvonline.hu

Kiszállítási munkatárs

  • A hirdetés 272 napja lejárt

Tudsz és hajlandó vagy keményen dolgozni a magad és a cég sikeréért?
Biztos munkahelyet keresel? Hosszútávra tervezel?
Fontos számodra a barátságos munkakörnyezet?
Családod van és jól jönne néha egy kis rugalmasság?

Munkatársat keresünk az alábbi pozícióra:

KISZÁLLÍTÁSI MUNKATÁRS

Elvárások:

  • önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • kíváló fizikum a termékek szállítása, rakodása miatt
  • nyitott, barátságos ügyfélkezelés
  • rugalmasság
  • B kategóriás jogosítvány,
  • C kategóriás jogosítvány előny

Feladatok:

  • öltözőszekrények kiszállítása, fel és lepakolása
  • helyszíni beállítás

Pályakezdő fiatalok jelentkezését is várjuk!

Amire számíthatsz: munkakezdésedet teljes körű betanítással és a feladatkörök lépésről lépésre történő átadásával segítjük.

Munkavégzés helye:  Székesfehérvár

Önéletrajzod 2016 június 24-ig az alábbi e-mail címre juttasd el.
metaloBox Kft. 8000 Székesfehérvár, Had u. 1-3.
ha kíváncsi vagy ránk: Link megjelenítése

Helyek Fejér
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő