www.cvonline.hu

Kiszállítási munkatárs (on-line bevásárlás)-Részmunkaidőben

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2017.08.21.
Jelentkezési határidő: 2014.03.18.
Hirdetés azonosító: 778634

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Kiszállítási munkatárs (on-line bevásárlás)-Részmunkaidőben
Munkavégzés helye: 6724 Szeged, Rókusi krt. 42-64.
Főbb feladatok: Áru háztól házig: 2013-ban elindítjuk új szolgáltatásunkat, mely a kényelmes bevásárlás új élményével ajándékozza meg a vásárlóinkat. Az interneten leadott bevásárlólista alapján munkatársunk különös gonddal válogatja össze a legfrissebb, legjobb minőségű áruféleségeket, melyeket barátságos, segítőkész Kiszállítási munkatársunk szállít vásárlóink otthonába, akár egyenesen hűtőszekrényükig.
Online bevásárlási csapatunk speciális szerepet tölt be a Tesco értékesítési rendszerében, így munkatársainkat is e különleges szempontok alapján választjuk ki!

Főbb feladatok:
-Az összekészített termékek eljuttatása a megrendelőhöz a megfelelő minőségben, mennyiségben és meghatározott időben.
-Az áruk specifikációjának folyamatos figyelembe vétele a kiszállítás során (pl. árukezelés a fogyaszthatóság szempontjából, használati utasítás, tartozékok megléte).
-A vásárlók udvarias kiszolgálása, kérdéseik megválaszolása.
-A kiszállítás folyamatos dokumentálása, a vásárlói visszajelzések rögzítése és továbbítása.
-A munka során használt eszközök szabályoknak megfelelő üzemeltetése és tisztán tartása.
Munkakör betöltésének feltételei: -Középfokú végzettség.
-Kereskedelmi vagy szolgáltató/ értékesítői területen szerzett tapasztalat.
-Határozottság, precizitás, hatékony problémamegoldás.
-Nyitott, barátságos, türelmes ügyfélkezelés, empátia.
-Jó kommunikációs készség.
-B kategóriás jogosítvány és vezetői gyakorlat.
-Elengedhetetlen a balesetmentes / szabálysértés nélküli autóvezetői rutin.
-A munkakör erős fizikai igénybevétellel jár - szükséges a jó fizikum.
Szükséges végzettség: Érettségi
Szerződés típusa: Határozatlan
Munkavégzés kezdete: 2014.03.24.
Előnyt jelent: -HACCP alapismeretek.
-Széleskörű termékismeret.
-Targoncavezetői jogosítvány.
-Gyakorlat 3500 kg alatti kistehergépkocsi vezetésben.