www.cvonline.hu

Kiszállítási Logisztikus

Flextronics International Kft. Budapest
Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2015.03.27.
Hirdetés azonosító: 912748
lejárt

Flex állások

Vállalatunk, elektronikai termékek gyártásával és szervizelésével foglalkozik világszerte. Ügyfeleink vezető elektronikai, távközlési, informatikai cégek. Csapatunk bővítéséhez keresünk munkatársat.

Feladatok:

  • Fuvarszervezés
  • Számla, fuvarokmány kiállítása
  • Okmány előkészítés vámkezeléshez, engedélyeztetéshez
  • Szállítással kapcsolatos problémák megoldása
  • Napi szintű kapcsolattartás a vevőkkel
  • Napi, heti excel alapú riportok készítése
  • Napi kiszállítások kezelése
  • Raktári operáció menedzselése
  • Számlák készítése napi kiszállítások alapján
  •  A vállalatirányítási rendszer napi használata

Elvárás:

  • OKJ-s közép vagy felsőfokú végzettség (külkereskedelmi ügyintéző, logisztikus)
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat előny
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban, írásban egyaránt
  • Magas szintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Multinacionális vállalati környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

 Budapest, XVIII. ker

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, továbbítsa önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Kategória
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió