www.cvonline.hu

Kiszállítási koordinátor

  • A hirdetés 784 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Külföldi tulajdonban lévő multinacionális elektronikai termékeket gyártó Partnerünk részükre keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

Kapcsolattartás a vevőkkel, fuvarszervező cégekkel, kereskedőkkel és a társvállalatokkal;
Szállítással kapcsolatos dokumentációk készítése;
Vállalaton belüli szoros együttműködés a társterületekkel;
Fuvarok szervezése;
Adminisztratív jellegű feladatok ellátása;
Ad-hoc problémamegoldás.

Követelmények:

Min. középfokú végzettség
Kommunikációs szintű német nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt!)
Logisztika területén, gyártó cégnél szerzett 2-3 éves tapasztalat
SAP tapasztalat

Előny:

Angol nyelv ismerete

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár, Fejér megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Multinacionális, stabil vállalati háttér
Béren kívüli juttatások
Szakmai fejlődési lehetőség

Helyek Székesfehérvár
Budapest
Veszprém
Veszprém
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Középiskola