www.cvonline.hu

Kiszállítási koordinátor

  • A hirdetés 759 napja lejárt

 Legyünk együtt sikeresek!

Külföldi tulajdonban lévő gyártó Partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

Kapcsolattartás a vevőkkel, fuvarszervező cégekkel, kereskedőkkel és a társvállalatokkal;
Vállalaton belüli szoros együttműködés az Intralogisztika részleggel és a Beszerzési részleggel;
Rakodási tervek készítése;
Szállítással kapcsolatos dokumentációk készítése;
Adminisztratív jellegű feladatok ellátása;
Statisztikai adtok készítése (intrastat jelentés);
Ad-hoc problémamegoldás.

Követelmények:

Min. középfokú iskolai végzettség
Tárgyalóképes orosz és min. társalgási angol nyelvtudás
Microsoft Office ismerete

Előny:

Logisztikai területen szerzett tapasztalat (szállítás,vámügyintézés)

Munkavégzés helye:

Tatabánya vonzáskörzete, Komárom-Esztergom megye

Amit nyújtunk

Ideális pályázó:

Önálló, dinamikus személyiség
Magas stressztűrő képességgel rendelkezik

Helyek Tatabánya
Tata
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Középiskola