www.cvonline.hu
Kiszállítási koordinátor (Referenciaszám: PJ4677)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.15.
Jelentkezési határidő: 2016.09.22.
Hirdetés azonosító: 1060371
lejárt

Székesfehérvári fémipari, gyártással, összeszereléssel foglalkozó multinacionális megbízónk részére keresünk munkatársat 6 hónapra az alábbi munkakörbe:

Kiszállítási koordinátor

Feladatok:
- Szállítási feladatok napi, operatív szintű koordinálása, előkészítése, fuvarszervezés
- Szállítási és vám dokumentumok készítése
- Speciális alvállalkozói csomagolás koordinálása
- Fuvarszámlák ellenőrzése, számlakorrekciók egyeztetése
- Fuvar- és járulékos költségek elemzése, csökkentése, jelentések készítése, aukció-szervezés és lebonyolítás
- Kiszállított áruk nyomon követése, adatszolgáltatás
- Szállítmányozói reklamációkezelés (árusérülés, elvesztés esetén)
- Szoros együttműködés társosztályokkal, kereskedelmi irodákkal, hivatalokkal, szállítmányozókkal, vámügynökséggel

Elvárások:
- Felsőfokú végzettség (legalább alapszintű külkereskedelmi, illetve logisztikai ismeretekkel)
- Szállítmányozási, logisztikai területen szerzett releváns gyakorlat
- Kommunikációs szintű angol nyelvismeret (szóban és írásban)
- MS Office felhasználó szintű ismerete (különösen Excel, Access)
- Nagyfokú önállóság, proaktív probléma megoldó képesség

Előnyt jelent:
- Második idegen nyelv ismerete
- Integrált logisztikai szoftver felhasználói szintű gyakorlati ismerete

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes fizetés és juttatási csomag
- Multinacionális vállalati kultúra
- Stabil háttér

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgymezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kováts Judit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.