www.cvonline.hu

Kiszállítási adminisztrátor

Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 1041337

Szakirányú végzettséggel rendelkező munkatársakat keresünk multinacionális partnerünk részére, több műszakos munkarendbe!
Feladatok:

  • A bejövő áruszállítás teljes körű felügyelete és szervezése a gyártási igények folyamatos figyelembevételével,
  • egyéb adminisztratív feladatok.

Elvárások:
  • Minimum középfokú szakirányú képesítés (Logisztikai ,raktározási, szállítmányozási szakirány),
  • Aktív számítógép használat (office programok),

Juttatások:
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség,
  • Béren kívüli juttatások,
  • Utazási költségtérítés.

Előnyök:
  • Középfokú szakirányú végzettség,
  • Adminisztratív/logisztikai területen szerzett tapasztalat,
  • Angol alapfokú nyelvtudás.

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Miskolc