www.cvonline.hu

Kiszállítási adminisztrátor (7065)

  • A hirdetés 796 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:
Kiszállítási adminisztrátor

Elvárások:

•középfokú végzettség
•alapfokú német nyelvtudás szóban és írásban
•számítógépes ismeretek

Feladatok:

•direkt és indirekt kiszállítások okmányainak készítése
•késztermék készlet felügyelete
•aktuális vevői igények feldolgozása
•szállítások szervezése
•kimutatások készítése a kiszállításokról
•kapcsolattartás az értékesítési-, a gyártástervezői csoporttal, ill. a logisztikai szolgáltatókkal

Amit kínálunk:
•versenyképes fizetés
•cafetéria rendszerében kapható egyéb juttatások
•továbbképzési lehetőség

Munkavégzés helye: Mosonmagyaróvár vonzáskörzete

Munkába állás időpontja: azonnal

Jelentkezés módja: Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk. Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a  06 70/455 0219 telefonszámon lehet.

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857