www.cvonline.hu

KISZÁLLÍTÁSI ADMINISZTRÁTOR (6142)

  • A hirdetés 1186 napja lejárt

Feladatok:
•Késztermék készlet felügyelete
•Aktuális vevői igények feldolgozása
•Szállítási tételek kiírása, rendszerszintű feladatkiosztás a raktári operatív dolgozók részére
•Szállítások szervezése
•Direkt és indirekt kiszállítások okmányainak készítése
•Kimutatások készítése a kiszállításokról
•Kapcsolattartás az értékesítési-, a gyártástervezői csoporttal, ill. a logisztikai szolgáltatókkal

Elvárások:
•Középfokú végzettség
•Német nyelv ismerete szóban és írásban
•Számítógépes ismeretek (Word, Excel)
•Terhelhetőség
•Csapatmunkára való készség
•Önálló munkavégzés képessége
•3 műszakos munkarend vállalása

Előny:
•Hasonló területen szerzett tapasztalat
•Vállalatirányítási rendszer ismerete
•„B” kategóriás jogosítvány

Bérezés:
•Megegyezés szerint

Megbízónk profilja:
•Megbízónk 100%-ban német tulajdonú, dinamikusan fejlődő autóipari beszállító cég.

Munkavégzés helye:
•Dunakiliti

Pályázatokat
E-mail cím megjelenítése e-mail címre
•vagy a 9200 Mosonmagyaróvár, Erkel Ferenc u. 14. postai címre várunk.
•Ügyfélszolgálat hétfőtől péntekig 8-16 óráig