www.cvonline.hu

Kiszállítás vezető

  • A hirdetés 652 napja lejárt

CREATON South-East Europe Kft.

Dél-Kelet Európa egyik vezető vállalata a tetőcserépgyártás területén, legmodernebb gyártástechnológiával, kreatív ötletekkel és egyedülálló termékválasztékkal.

Ha Ön a munkában tovább szeretné magát képezni és új feladatok iránt lelkesedik várjuk jelentkezését.

Logisztikai feladataink magasabb színvonalú ellátáshoz keresünk

Kiszállítás vezetőt

Az Ön feladata:

  • Kiszállítások tervezése és lebonyolítása a hozzá kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzésével
  • Értékesítéshez kapcsolódó anyagok rendelkezésre állásának biztosítása
  • Rakodásra érkező kamionok regisztrációjának felügyelete
  • Rakodás megszervezése és koordinációja
  • A kiszállításhoz kapcsolódó adminisztrációs és ellenőrzési feladatok felügyelete
  • Minták összekészítése és kiszállítása
  • Szállítók versenyeztetése, ajánlatok bekérése, összegzése, új beszállítók felkutatása
  • A cég kereskedelmi tevékenységéhez szükséges anyagok igény szerinti beszerzésének és raktározásának koordinációja
  • Készletszintek optimalizálása a rendelkezésre állás figyelembe vételével
  • Cégcsoporton belüli áttárolások adminisztrációja
  • Termelt és vásárolt anyagok átadás-átvételi folyamatának felügyeletet
  • Az időközi és éves leltárok megtervezése és lebonyolítása

Követelmények:

  • Szakirányú végzettség
  • Minimum 3 év hasonló munkakörben eltöltött munkatapasztalat
  • Német és angol nyelv ismerete
  • Jó számítógépes ismeret  (Office), előny az SAP-program ismerete
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Jó szervezési képesség
  • Nagy teherbíró képesség és rugalmasság

Ajánlatunk:

  • Attraktív és hosszú jövőt biztosító munkahely,
  • Teljesítményorientált színvonalas bér,
  • Modern  munkakörülmények,
  • Célirányos képzési lehetőségek
  • Jó csapatmunka kellemes környezetben.

Szakmai önéletrajzát kérjük, hogy az alábbi email-címre küldje.
CREATON South-East Europe Kft (“Pályázat – Kiszállítás vezető”) 8960 Lenti, Cserépgyár u. 1.

Helyek Zala
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol