Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Kisvállalkozói akvizíciós referens

Feladatok:

Az OTP Bank

kisvállalkozói akvizíciós referens
(Budapest és Pest megye)

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok

  • Folyamatosan bõvülõ csapatban történõ munkavégzés.
  • Vállalkozói ügyfelek akvizíciója.
  • Vállalkozói ügyfelek részére pénzügyi tanácsadás.
  • Számlavezetési és finanszírozási konstrukciók értékesítése.
  • Portfólió építés és portfólió ápolás.

Követelmények

  • Felsõfokú végzettség.
  • Legalább 3 éves mikro- és kisvállalati finanszírozási tapasztalat.
  • Vállalkozások mûködésének szakmai ismerete, vállalat-gazdálkodási ismeretek.
  • Ügyfélközpontúság, teljesítményorientáltság, kiváló szóbeli kommunikációs készség.
  • B kategóriás gépjármûvezetõi engedély.

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapbér (alkalmazotti munkaviszony),
  • teljesítményfüggõ premizálás,
  • személygépkocsi, laptop és telefon használat.

Záró dátum 31.05.2015
Referenciakód VMÉM_2015.05.

Akit keresünk:

Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Értékesítés / Kereskedelem
Régió Pest
Budapest
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő