www.cvonline.hu

Kisvállalkozói akvizíciós referens

  • A hirdetés 592 napja lejárt

Az OTP Bank

kisvállalkozói akvizíciós referens
(Budapest és Pest megye)

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok

  • Folyamatosan bõvülõ csapatban történõ munkavégzés.
  • Vállalkozói ügyfelek akvizíciója.
  • Vállalkozói ügyfelek részére pénzügyi tanácsadás.
  • Számlavezetési és finanszírozási konstrukciók értékesítése.
  • Portfólió építés és portfólió ápolás.

Követelmények

  • Felsõfokú végzettség.
  • Legalább 3 éves mikro- és kisvállalati finanszírozási tapasztalat.
  • Vállalkozások mûködésének szakmai ismerete, vállalat-gazdálkodási ismeretek.
  • Ügyfélközpontúság, teljesítményorientáltság, kiváló szóbeli kommunikációs készség.
  • B kategóriás gépjármûvezetõi engedély.

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapbér (alkalmazotti munkaviszony),
  • teljesítményfüggõ premizálás,
  • személygépkocsi, laptop és telefon használat.

Záró dátum 31.05.2015
Referenciakód VMÉM_2015.05.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő