www.cvonline.hu

Kisvállalkozói akvizíciós referens (Budapest és Pest megye)

  • A hirdetés 449 napja lejárt

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • Folyamatosan bővülő csapatban történő munkavégzés.
  • Vállalkozói ügyfelek akvizíciója.
  • Vállalkozói ügyfelek részére pénzügyi tanácsadás.
  • Számlavezetési és finanszírozási konstrukciók értékesítése.
  • Portfólió építés és portfólió ápolás.

Követelmények:

  • Felsőfokú végzettség.
  • Legalább 3 éves mikro- és kisvállalati finanszírozási tapasztalat.
  • Vállalkozások működésének szakmai ismerete, vállalat-gazdálkodási ismeretek.
  • Ügyfélközpontúság, teljesítményorientáltság, kiváló szóbeli kommunikációs készség.
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér (alkalmazotti munkaviszony),
  • Teljesítményfüggő premizálás,
  • Személygépkocsi, laptop és telefon használat.

Záró dátum:
31.10.2015
Referenciakód:
VMÉM_2015.10.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezéshez kérjük kattintson ide!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő