www.cvonline.hu
Kisvállalati ügyfélmenedzser (akvizítor)
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.04.25.
Jelentkezési határidő: 2014.10.02.
Hirdetés azonosító: 853208
lejárt

Multinacionális partnerünk számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Különböző szolgáltatások és megoldások értékesítése,
  • Hosszú távú, jól működő együttműködés kialakítása új ügyfelekkel - akvizíciós tevékenység,
  • Az ügyféligények pontos feltérképezése, teljesítmények és marketing ajánlatok nyomon követése,
  • Az értékesítési célszámok teljesítése, az egyéni célkitűzések folyamatos nyomon követése,
  • A munkavégzéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása,
  • Vállalati rendezvényeken, értekezleteken és szakmai képzéseken való részvétel.
  • Tréningeken való részvétel az értékesítéséhez szükséges tudás elsajátításának érdekében

Elvárások:

  • Értékesítői beállítottság (területi értékesítés elsősorban), ennek alátámasztásával
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat értékesítés területeken - telekommunikációs tapasztalat előny
  • Minimum középfokú végzettség, alapfokú angol nyelvtudás előny
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel),
  • "B" kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat,
  • Kiváló kommunikációs- és tárgyalókészség, nagyfokú stressz tűrő képesség,
  • Nyitottság az új ismeretek elsajátítására,
  • Ügyfélorientált viselkedés, nyitottság, empátia

Amit nyújtunk:

  • Céges autó üzemanyagkerettel
  • 100%-os bónusz a fizetés felett a célok teljesítése esetén
  • Mobil munkahely
  • Stabil pénzügyi háttér
  • Nagyfokú önállóság

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Debrecen és környéke
  • Kezdés várható időpontja: 2014. október 6.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.