www.cvonline.hu

Kisvállalati telekommunikációs szakértékesítő

  • A hirdetés 896 napja lejárt

Az Integra Connect Kft. - a Magyar Telekom Nyrt. hivatalos, kiemelt partnere - felvételt hirdet Kisvállalati telekommunikációs szakértékesítő pozícióra.

A munkavégzés helyszíne: Budapest

A munkakör időtartama: határozatlan

Feladatok:

  • A Magyar Telekom termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése üzleti ügyfélkör részére.
  • Új ügyfelek szerzése, kapcsolatfelvétel telefonon, személyesen.
  • A kisvállalati ügyfélkör üzletben való fogadása és kiszolgálása vagy tartózkodási helyén felkeresése, ajánlatok elkészítése, tárgyalások lebonyolítása.
  • A Telekom csoport teljes üzleti portfóliójának ismerete, az ehhez szükséges szakmai tudás és számítógépes alkalmazások használatának elsajátítása.
  • Az iparági változások miatt folyamatos tanulás, önfejlesztés.

Elvárások:

  • Iskolai végzettség, ismeretek
    • Legalább középfokú végzettség
    • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • Szakmai tapasztalat
    • 2 éves személyes értékesítői tapasztalat
  • Kompetenciák
    • Önállóság, pontosság, megbízhatóság
    • Határozott fellépés és értékesítési szemlélet
    • Nyitottság, empátia, ügyfélcentrikusság
    • Kiváló kommunikációs- és tárgyalókészség
    • Stressztűrés, kitartás
    • Sikerorientáltság és tulajdonosi szemlélet
    • Ügyfélorientált, értékesítés központú gondolkodásmód
    • Ápolt kulturált megjelenés, üzleti viselet
  • Eszköz
    • Saját gépkocsi

Előny:  Angol társalgási szint

Amit nyújtunk:

    • Teljesítményalapú, magas jövedelem hosszú távon
    • Saját lap-top, telefon
    • Stabil szervezeti háttér
    • Vonzó, innovatív szervezeti kultúra
    • Folyamatos szakmai továbbképzés
    • Nagyszerű vállalati légkör, elkötelezett munkatársakkal

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Elektronika / Telekommunikáció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő