www.cvonline.hu

Kisvállalati tanácsadó

  • A hirdetés 1046 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Dinamikusan bővülő csapatunkba keresünk kollégát, kisvállalati tanácsadó munkakörbe.

Feladatok:

  • ügyfelekkel való önálló kapcsolattartás,
  • tanácsadás a bank kis- és középvállalati ügyfelei részére, a bank termékeinek értékesítése,
  • a potenciális KKV ügyfelek lokális feltérképezése, a kapcsolatok kiépítése,
  • akvizíciós tárgyalások lefolytatása, ajánlatok kidolgozása,
  • ügyféladatok, tárgyalások naprakész nyilvántartása, tárgyalásjelentés,
  • hitelelemzés, hitel előterjesztések készítése, szerződéskötési és folyósítási előkészítés,
  • monitoring és review tevékenység ellátása,
  • aktív cross-selling tevékenység

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú (gazdasági) végzettség,
  • középfokú angol nyelvtudás,
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek,
  • lakossági vagy KKV területen szerzett két éves szakmai tapasztalat,
  • kiváló kezdeményező-, kapcsolatteremtő- és kommunikációs készség, számviteli / elemző szemlélet.

Előny:

  • kisvállalati területen szerzett tapasztalat,
  • vállalatfinanszírozási diplomamunka

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: országos, a pontos helyekről tájékozódjon a honlapunkon.

Amennyiben Ön a fenti követelményeknek megfelel, regisztrálja jelentkezését honlapunkon, az „Álláslehetőségek” ikonra kattintva. Kérjük, mellékelje fényképpel ellátott magyar nyelvű szakmai önéletrajzát is.