www.cvonline.hu

Kisvállalati tanácsadó - Székesfehérvár

  • Company_icon UniCredit Bank Zrt.
  • Location_icon Székesfehérvár
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 11 napja lett aktiválva

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legnagyobb és leginkább diverzifikált nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit magyarországi tagja.

Főbb feladatok

  • ügyfelekkel való önálló kapcsolattartás,
  • tanácsadás a bank kis- és középvállalati ügyfelei részére, a bank termékeinek értékesítése,
  • a potenciális KKV ügyfelek lokális feltérképezése, a kapcsolatok kiépítése,
  • akvizíciós tárgyalások lefolytatása, ajánlatok kidolgozása,
  • ügyféladatok, tárgyalások naprakész nyilvántartása, tárgyalásjelentés,
  • hitelelemzés, hitel előterjesztések készítése, szerződéskötési és folyósítási előkészítés,
  • monitoring és review tevékenység ellátása,
  • aktív cross-selling tevékenység

Követelmények, elvárások

  • felsőfokú szakirányú (gazdasági) végzettség
  • lakossági vagy KKV területen szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • középfokú angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek

Előnyt jelent

  • kiváló kezdeményező és kommunikációs képesség
  • jó kapcsolatteremtő- és kapcsolattartó készség
  • értékesítési szemlélet és képesség
  • ügyfélorientált gondolkodás,
  • határozottság, lényeglátás
  • jó problémamegoldó képesség
  • csapatban való együttműködési készség
  • pontos, precíz munkavégzés, terhelhetőség
  • számviteli / elemző szemlélet

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténé
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Székesfehérvár
Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő
Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott
Foglalkoztatás időtartama: Határozatlan idejű
Terület: Fejér megye

Helyek Székesfehérvár
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol